Dastal ul. Witebska 1 Dastal ul. Witebska 1 Rury stalowe bez szwu o zakresie średnic [mm]: 21,3 – 508 Kształtowniki gorącowalcowane - Dwuteowniki, Ceowniki, Kątowniki równoramienne, Kątowniki nierównoramienne Rury stalowe ze szwem o zakresie średnic [mm]: 10,2 – 711 Rury stalowe bez szwu o grubości ścianek [mm]: 2 – 50 Rury stalowe ze szwem o grubości ścianek [mm]: 2 – 100 Skala zamówień stali w firmie Dastal.com pozwoliłaby zbudować kolejną wieżę Eiffla Posiadamy sieć parkingów strzeżonych usytuowanych w głównych galeriach handlowych w Polsce. Posiadamy sieć parkingów strzeżonych usytuowanych w głównych galeriach handlowych w Polsce. Posiadamy sieć parkingów strzeżonych usytuowanych w głównych galeriach handlowych w Polsce.

Polityka jakości

Nasz system zarządzania jakością jest w 100% zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2012.

Nasze towary posiadają atesty, dołączane na życzenie do każdej dostawy.

Kierując się zasadą nieustannego doskonalenia naszych towarów i usług otwarci jesteśmy na wszelkie sugestie od Klientów.

Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o kwestie logistyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stalowej gwarantuje, że Klient otrzyma towar najwyższej jakości, w określone miejsce, na określony czas i w bardzo korzystnej cenie.

Zapraszamy do współpracy !!!

Misja

Tutaj przedstawiamy misję naszej firmy!
Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań wszystkich klientów: nabywców wyrobów hutniczych oraz odbiorców świadczonych przez F.U. DASTAL usług.

Celem firmy jest doskonalenie wszelkich procesów w firmie, poprawa jakości świadczonych usług, rozwój firmy, podnoszenie jej wartości oraz zgodne z oczekiwaniami wykorzystanie kwalifikacji i predyspozycji jej pracowników.

Realizacja tych celów powinna dostarczać pełnej satysfakcji klientom i dostawcom oraz personelowi firmy.

Pracownicy firmy wspólnie podejmują trud realizacji misji firmy, wykorzystując swój zapał, energię i kreatywność. Pamiętając, że etyka, kultura, spełnianie oczekiwań Klientów, jakość i ochrona środowiska to najcenniejsze dla firmy wartości.

Gwarancją skutecznego zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów jest wdrożony i funkcjonujący system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2012.

Sprzedaż wyrobów hutniczych

Blachy g/w

Blachy z/w

Pręty okrągłe

Pręty żebrowane

Pręty płaskie

Kształtowniki g/w

Kształtowniki z/w

Rury b/szw

Rury z/szw

Rury zwijane

Rurociągi

Obróbka mechaniczna

Copyright © 2000 by Dastal